Sailmon to firma założona przez trzykrotnego żeglarza olimpijskiego Kalle Costera, a jej urządzenia kierowane są do regatowców i odkrywców po żeglarzy rekreacyjnych. Sailmon rozwija sprzęt i oprogramowanie, ale jesteśmy najbardziej dumny z tworzenia nowych doświadczeń żeglarskich, nowych sposobów przekraczania granic. Urządzenia produkowane są w Holandii.


MAX

Bez względu na to, czy żeglujesz na małej regatowej łódce czy dużym offshorowym jachcie, MAX jest dla Ciebie. Płyń szybciej, żegluj na wyższym poziomie i doskonal swoje umiejętności żeglarskie z instrumentem MAX i aplikacją Sailmon!

Sailmon MAX + Sailmon App

LEPSZY START

Zaznacz pin oraz statek komisji, a urządzenie GPS poprowadzi Cię do linii startu z dokładnością do 0,3m. Już nigdy nie wyjdziesz na falstart lub spóźnisz start

PŁYŃ SZYBCIEJ

W każdych regatach i podczas startu szybkość jest Królem. MAX wyposażony jest w najlepszy na rynku GPS z odświeżaniem 25Hz. Wykorzystaj tę dodatkową prędkość i zrozum, co sprawia, że Twoja jednostka płynie szybciej.

ŻEGLUJ KORZYSTNIE

Bądź pewien, że żeglujesz w korzystnej zmianie, nasz wskaźnik pomoże Ci podjąć właściwą decyzję, będziesz stawał się co raz lepszym za każdym razem gdy schodzisz na wodę.

APLIKACJA ŻEGLARSKA

Zainstaluj aplikację Sailmon, aby analizować treningi, porównuj dane z innymi, wskocz na tablicę wyników i wiele, wiele więcej.

DOKONUJ POMIARÓW, KTÓRE MAJĄ ZNACZENIE

Sailmon MAX

STRONA STARTU
Dotrzyj na czas i zacznij od ulubionej strony linii startu, bez wymówki, by się spóźnić lub przybyć wcześnie!

Sailmon MAX

PRZECHYŁ BURTA-BURTA ORAZ DZIÓB-RUFA
Na każdej jednostce pływającej przechyły to podstawa, nie musisz już więcej zgadywać! Ucz się i powtarzaj.

Sailmon MAX

ŚLEDZENIE ZMIAN
Wszyscy wiedzą, że prędkość jest Królem, użyj VMG, aby upewnić się, że jesteś najszybszy na kursie. Wprowadź docelowe kąty i kierunek górnego znaku, a MAX pomoże Ci pozostać w zmianach i halsować na znaczniki kursu.

Sailmon MAX

GRAFIKA WIATRU
Idealny dla wszystkich zainteresowanych trendami wiatru, takich jak trenerzy, komisje regatowe lub informacje przedstartowe dla taktyków (wymaga czujnika wiatru).

Sailmon MAX

TRYB BEZ GPS
Chociaż GPS nie jest dozwolony we wszystkich klasach, MAX może być nadal używany do śledzenia zmian, kursu, przechyłu i nachylenia. W aplikacji możesz udowodnić, kiedy wyłączyłeś i włączyłeś GPS.

AKTUALIZACJE OPROGRAMOWANIA
MAX jest wciąż ulepszany, zatem oczekuj więcej ekscytujących aktualizacji!

TY DECYDUJESZ

Nie wiemy, które dane są dla Ciebie najważniejsze, więc wybierasz to, co chcesz zobaczyć. Mamy tego mnóstwo…

Sailmon MAX

Sailmon MAX

WIATR MA ZNACZENIE

Nie da się żeglować bez wiatru. Jest to jeden z kluczowych parametrów pomiaru tego, jak sobie radzisz. Bez względu na to, jaka jest Twoja konfiguracja, nie zostawimy Cię bez pomocy. Zaopatrz się w czujnik wiatromierza.

Z POMIARU

Wiatr mierzony pochodzi z rzeczywistych czujników, które można podłączyć za pomocą wifi lub Bluetooth.

ROZSZERZONY

Jeśli brakuje wiatru z pomiaru, możesz odbierać dane wiatru z pobliskiej łodzi trenera, łodzi startowej lub innej łodzi, aby aktualizować kierunek wiatru i prędkość co 30 sekund.

USTAWIONY

Jeśli nie lubisz wiatru rozszerzonego, zawsze możesz ustawić oś kursu (lub ogólny kierunek wiatru)

Sailmon MAX

100% WODOODPORNOŚĆ

Chcieliśmy by urządzenie było w 100% wodoodporne i w 100% bezprzewodowe, bez baterii, bez portów ładowania. Dołączyliśmy Wi-Fi, Bluetooth i ładowanie indukcyjne, aby upewnić się, że MAX jest naprawdę wodoodporny, bez uszczerbku dla funkcji.

Sailmon MAX

SAILMON SPROWADZA OPOWIEŚĆ NA NOWE TORY

Gra już się ZACZĘŁA! Z dumą przedstawiamy nową rewolucyjną aplikację Sailmon. Niezbędne narzędzie każdego żeglarza. Jeśli chcesz jak najlepiej wykorzystać swoje żeglarskie doświadczenie, nie możesz się bez niego obejść. Bądź na bieżąco z konkurencją i zobacz, jak zajmujesz miejsce w rankingach. Ucz się z każdej przepłyniętej mili.

Specyfikacja techniczna

Wysokość: 93mm
Szerokość: 118,5mm
Głębokość: 22mm
Waga: 275g

Przyciski i złącza
1) Miękkie klawisze do kalibracji i pingowania linii
2) Indukcyjna podkładka ładująca
3) Miękkie klawisze do nawigacji po menu i sterowania startem

Wyświetlacz
320 x 240 pikseli 4,4” transfleksyjny wyświetlacz LCD
Przednia szyba przeciwodblaskowa dla maksymalnej widoczności

Zasilanie & bateria
Bateria litowo-polimerowa 3600 mAh do
Całodziennego użytkowania baterii
Ładowania bezprzewodowego (IP67)

Łączność
– Bluetooth
– Wi-Fi (2.4GHz)
– Sailmon App

Czujniki
Konstelacja GPS multi GNSS 25 Hz (GPS, GLONASS, Galileo, BeiDou)
9 DOF IMU dla przechyłów burta-burta i dziób-rufa kursu


MAX MINI

NIEWIELKIE WYMIARY, WIELKA MOC

Najpotężniejszy tracker w branży z magią MAX – pierwszy w swoim rodzaju. Ciesz się zaawansowanym śledzeniem dzięki czujnikom najwyższej jakości na świecie. Doświadcz unikalnych funkcji innowacyjnej aplikacji Sailmon, aby poprawić swoją wydajność. I wzmocnij siebie, zespół lub wydarzenie, aby zmaksymalizować swoje żeglowanie

Sailmon MAX Mini

DANE, KTÓRYM MOŻESZ ŚLEPO ZAUFAĆ

Nie daj się zwieść rozmiarowi. MAX Mini posiada te same potężne czujniki, co jego starszy brat. GPS klasy marynarki wojennej gwarantuje zadziwiającą dokładność mierzoną w centymetrach. A dzięki bardzo szybkim częstotliwościom aktualizacji możesz również polegać na danych przy dużych prędkościach.

Sailmon App

ZOSTAŃ PROFESJONALISTĄ

MAX Mini to Twoja droga do zwycięstwa. Urządzenie pozwala korzystać z rewolucyjnej aplikacji Sailmon. Możesz analizować każdą milę, porównywać ją (na żywo) z innymi i ulepszać swój żeglarski kunszt, aby pozostać na szczycie rankingów. Od teraz każde podsumowanie to zabawa.

ŚWIAT U TWOICH STÓP

Transmisja wydarzenia nigdy nie była tak łatwa. Zapewnij całej flocie ten niedrogi tracker i spraw, aby każdy żeglarz na całym świecie stał się widzem. Przekształć rozmyte widowisko na wodzie na łatwe do naśladowania wizualizacje na ekranie — na żywo lub później. Dziel się najlepszymi chwilami na wodzie z resztą społeczności, udostępniając, oznaczając i publikując zdjęcia i filmy za pomocą znaczników danych w imponująco łatwy sposób.

 

Specyfikacja techniczna

CZUJNIKI & POMIARY
– GPS o wysokiej dokładności
– Czujnik ruchu dla przechyłów burta-burta i dziób-rufa
– Wywnioskowane TWA, TWD
– Wywnioskowana VMG
– Dodaj czujniki innych firm przez Bluetooth & WiFi

ŁĄCZNOŚĆ
– Bluetooth
– WiFi (2.4GHz)
– LTE-M z 2G Fallback
– Aplikacja Sailmon

WYŚWIETLACZ
– Brak

PRZYCISKI I ZŁĄCZA
1) Zasilanie (POWER)
2) Tryb (MODE)

BATERIA & ŁADOWANIE
– Cały dzień
– Ładowanie bezprzewodowe (IP67)

WYMIARY
– Waga: 190g
– Średnica: 100mm
– Wysokość: 29mm

*Uwaga: specyfikacje techniczne oparte są na prototypie. Mogą się zmienić bez uprzedzenia.

Kup w sklepie

ATJ ELJACHT SP. Z.O.O
ul. Kępna 7, 80-635 Gdańsk
tel. +48 573 305 037
info@atjeljacht.pl

 
Facebook
Youtube