Actisense

Actisense

Actisense to ceniony producent interfejsów do połączenia z komputerem. Urządzenia te po podłączeniu do komputera PC transferują dane z i do sieci NMEA 2000.

Airmar

Airmar

Airmar to znany producent instrumentów / stacji pogodowych oraz przetworników.

BEP Marine

BEP Marine

Nowozelandzka firma BEP projektuje i produkuje wiele wysokiej jakości rozwiązań elektronicznych i elektrotechnicznych przeznaczonych do użytku w trudnym środowisku morskim. Każdy produkt spełnia dokładne specyfikacje wydajności i doskonale sprawdza się w ekstremalnych warunkach na morzu i lądzie.

Echomax

Echomax

Echomax specjalizuje się w produkcji reflektorów radarowych.

Echopilot

Echopilot

EchoPilot to firma zajmująca się dostarczaniem sonarów patrzących w przód, ceniona za serie FLS.

Elvabro AB

Elvabro AB

Elvabro AB to szwedzki producent przejść pokładowych.

Entel

Entel

Brytyjska firma Entel słynie z produkcji bardzo wytrzymałych radiotelefonów ręcznych.

Fusion Entertainment

Fusion Entertainment

Fusion Electronics Limited to jeden z liderów w świecie rozrywki morskiej i samochodowej. Firma zajmuje się projektowaniem, produkcją i sprzedażą systemów audiowizualnych na rynek samochodowy i morski. W ofercie producenta znajdują się radia, systemy głośników, piloty zdalnej kontroli sprzętu radiowego oraz oprogramowanie.

 

Glomex

Glomex

Glomex to jedna z wiodących firm w produkcji anten i systemów rozrywki w sektorze żeglarskim. Oferta produktów Glomex obejmuje anteny TV, anteny VHF, anteny AIS, anteny AM/FM, płyty uziemiające oraz akcesoria montażowe.

 

Hella Marine

Hella Marine

Hella Marine to nowozelandzki oddział znanego niemieckiego producenta oświetlenia samochodowego Hella KGaA Hueck & Co. Firma zajmuje się opracowywaniem i produkcją oświetlenia na potrzeby wykorzystania morskiego. W ofercie producenta znajdują się m. in. światła masztowe, lampy nawigacyjne, światła do wnętrz jachtów i łodzi oparte na technologii LED, lampy oświetlające pokład oraz inne systemy oświetleniowe.

 

ICOM

ICOM

Icom Inc. to firma z siedzibą w Osace w Japonii, która jest producentem produktów do komunikacji bezprzewodowej. W ofercie firmy znajdują się naziemne radia mobilne, radia amatorskie, radia morskie, produkty nawigacyjne, radia lotnicze i odbiorniki komunikacyjne.

Marinco

Marinco

Marinco to jeden z globalnych liderów w dziedzinie elektrycznych produktów odpornych na trudne warunki morskie. W skład grupy Marinco wchodzą produkty firm Marinco, AFI, Nicro, Ancor, Guest, BEP Marine. Oferta produktów Marinco rozciąga się od połączeń zasilania z lądu do konwerterów mocy, zarządzania zasilaniem, po akcesoria. Wszystkie komponenty posiadają odporną na korozję konstrukcję i spełniają morskie standardy.

MG Energy Systems

MG Energy Systems

Holenderska firma MG Energy Systems powstała w 2009 r., kiedy to jej założyciele postanowili produkować akumulatory wraz z dobrym systemem zarządzania bateriami (bms). Firma opracowuje też linię rozwiązań do magazynowania energii słonecznej o wysokiej wydajności, do zastosowań morskich, przemysłowych, solarnych i motoryzacyjnych.

 

Navionics

Navionics

Firma Navionics powstała w 1984 r. i była jednym z pionierów powszechnie dziś stosowanej technologii GPS. Po dziś dzień nieustannie dostarcza wysokiej jakości kartografii morskiej, począwszy od pierwszego na świecie urządzenia z mapami elektronicznymi o nazwie Geonav (1984r.). Navionics szybko zdobyło pozycję lidera w dziedzinie map morskich dzięki szeregowi technologicznych innowacji i wciąż przoduje pod względem jakości, obszarów pokrycia i wartości map. Dodatkowym uzupełnieniem wśród zalet map elektronicznych są łatwość ich obsługi i bezpieczna nawigacja.

NavPod

NavPod

NavPod zajmuje się produkcją zabezpieczonych obudów na instrumenty.

Ocean Signal

Ocean Signal

Ocean Signal to brytyjska firma specjalizująca się w projektowaniu i produkcji sprzętu z zakresu komunikacji i bezpieczeństwa na morzu. Oferta produktów Ocean Signal obejmuje radiopławy EPIRB i PLB, transpondery radarowe SART, radiotelefony VHF GMDSS, transpondery AIS MOB itp.

 

OJOP

OJOP

Firma OJOP dostarcza m. in wysokiej jakości klemy zaciskowe do akumulatorów.

Ratio Electric

Ratio Electric

Ratio Electric to ceniona holenderska firma produkująca i sprzedająca jachtowe podłączenia zasilania elektrycznego i systemy dystrybucji. Zakres produktów oferowanych przez Ratio Electric obejmuje systemy zasilania z lądu, okablowanie, gniazda i wtyki oraz szeroka gamę akcesoriów.

 

Raymarine

Raymarine

Raymarine to światowy lider w dziedzinie elektroniki morskiej celujący w rynek pływających jednostek rekreacyjnych i komercyjnych. Oferta Raymarine obejmuje szeroką gamę produktów, w tym m. in. wskaźniki wielofunkcyjne, plotery map GPS, radiotelefony VHF, cyfrowe echosondy, radary, autopiloty, systemy odbioru telewizji satelitarnej itp.

 

Sailmon

Sailmon to firma założona przez trzykrotnego żeglarza olimpijskiego Kalle Costera, a jej urządzenia kierowane są do regatowców i odkrywców po żeglarzy rekreacyjnych. Sailmon rozwija sprzęt i oprogramowanie, ale jesteśmy najbardziej dumny z tworzenia nowych doświadczeń żeglarskich, nowych sposobów przekraczania granic. Urządzenia produkowane są w Holandii.

Scanstrut

Scanstrut

Scanstrut to firma z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w dostarczaniu akcesoriów i rozwiązań instalacyjnych dla elektroniki i elektrotechniki jachtowej. Oferta produktów Scantrut obejmuje podstawy pod anteny, obudowy, mocowania do wskaźników wielofunkcyjnych i instrumentów, przejścia pokładowe, puszki połączeniowe itp.

 

ShipModul

ShipModul

ShipModul oferuje serię multiplekserów NMEA 0183 pozwalających na przesył danych do komputera poprzez USB, Wi-Fi, Ethernet lub RS232.

Solara

Solara

Solara jako oddział Centrosolar zajmuje się dostarczaniem wydajnych paneli słonecznych i regulatorów napięcia.

 

Sutars

Sutars

Firma Sutars jest producentem gniazd zapalniczek oraz wtyków.

Vesper Marine

Vesper Marine

Vesper Marine to pochodząca z Nowej Zelandii, jedna z najbardziej rozpoznawalnych firm specjalizujących się w produkcji urządzeń AIS. Oprócz nadajników i odbiorników AIS w ofercie firmy znajdują się także radiopławy AIS, transpondery, anteny i splittery antenowe. Ekipę Vesper Marine tworzą nie tylko kreatywni i utalentowani inżynierowie, ale i doświadczeni żeglarze.

 

Victron Energy

Victron Energy

Victron Energy dostarcza rozwiązania energetyczne dla rynków morskich, przemysłowych, motoryzacyjnych, mobilnych i solarnych na całym świecie. Firma ma siedzibę w Almere-Haven w Holandii.

 

Windex

Windex

Windex Development AB to firma badawczo-rozwojowa, która od 45 lat opracowuje, produkuje i dystrybuuje wskaźniki kierunku wiatru WINDEX. W ciągu tych lat firma wyprodukowała i rozprowadziła ponad 1,5 miliona wskaźników kierunku wiatru WINDEX do ponad 40 krajów na pięciu kontynentach.

XDiSC Activesol

XDiSC Activesol

XDiSC to polska firma, która działa na rynku od 2003roku. Jedną z jej specjalizacji jest produkcja modułów fotowoltaicznych. Firma wytwarza moduły standardowe ramowe i elastyczne oraz moduły na potrzeby systemów BIPV.

ATJ ELJACHT SP. Z.O.O
ul. Kępna 7, 80-635 Gdańsk
tel. +48 573 305 037
info@atjeljacht.pl

 
Facebook
Youtube